aboutus

Jima Container

Jima Container Jima Container Jima Container
1 2 3
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: jima
No. Çalışanları: 300~500
Yıllık satış: 50000000-80000000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Jima konteyner jimagroup altında bir marka, biz uzun yıllardır Çevre Dostu, sağlıklı içecek paketleme malzemesi Ar-Ge yapan, biz özellikle alüminyum kolay açık kutu da dahil olmak üzere içecek kabı için 6 factorys var (150/250/270/310 / 330/355/473/500 / 550ml), alüminyum şişe (200/250/330/350/400 / 500ml), aseptik tuğla ambalaj, Gable Top karton, Plastik şeffaf kutu ve içecek dosyalama hizmeti (OEM) Küçük kutu, özelleştirme alüminyum şişe, sıcak dolum PET olabilir gibi yeni boyut ve şekil gibi, yaratıcı tasarımda büyük bir atılım yaptı. özellikle yurtdışında müşterilerimiz tarafından kabul görmektedir. Sağlık ve çevre dostu konsept konusunda ısrarcıyız ve işbirliği yapan şirketlerle birlikte gelişiriz.

-02-
Geçmiş

İçecek konteyner üretiminde uzmanlaşmış Jima konteyner, Bu JIMA GROUP altında bir markadır.

JIMA GROUP , uçağa, motorlu taşıtlara uygulanan alüminyum plakalar ve hassas bakır folyoya (hassas elektrik devresi, güç bataryası ve süper kapasiteye uygulanır) gibi yüksek sert alaşımlı alüminyum plakalara genişletilen metal malzeme işlemeye dayanır , daha sonra endüstriye genişletilir içecek konteynırları zinciri (alüminyum kutular, PET kutular, kağıt içecek kartonları), ayrıca yeni enerji bataryaları ve esnek ambalajlar (Yeni ürünler: Özellikle yüksek yeme kapasitesi ve lityum batarya sanayiine uygulanan yüksek kaliteli karbon kaplı alüminyum folyo, yüksek kaliteli karbon kaplı bakır folyo) Ar-Ge yüksek son ürünler için ısrar ediyor, derin süreçten faydalanıyor, sanayi zincirini optimize ediyor, tutarlı bir şekilde küresel iş işbirliğini destekliyoruz.

Şirket Operasyonu: Yeni ürün Ar-Ge ve pazarlamanın birleşimini vurgular ve gerçek uygulama ile iyi bir kombinasyonla gelişen yeni ürünler için kendi tasarım ekibimizin yanı sıra araştırma enstitüleriyle de işbirliği yaparız. Profesyonel satış grubu ile işbirliği yaparak, kendi markamızı oluşturmaya ve tüm dünya pazarını kapsamayı taahhüt ediyoruz.

-03-
Hizmet

1. iyi ADEDI ile büyüyen şirket için destek.

2. Yeni boyut ve şekil için gelişme.

3. Ürünler: Alüminyum kutular, Alüminyum şişeler, Metal kutular, Plastik kutular, Kağıt kaplar (üst üçgen karton). doldurma servisi.

-04-
Ekibimiz

Jima konteyner takımı

1. alüminyum kutular ekibi.

2. alüminyum şişe takımı.

3. Dolum Takımı.

4. kağıt Suyu kartonu.

Jima Avantajları:
1. Alüminyum endüstrisinin komple zincirine sahip olun: Alüminyum için maliyet avantajı.

2. birlikte büyüme için mal koşulu ile küçük şirket için Hizmet, başlangıç ​​için iyi ADEDI.
3. yaratıcı tasarım için mükemmel Ar-Ge ekibi: sağlıklı ve çevre kavramı dayalı, Toplantı
Kalıcı yaratıcı tasarım ile pazarın ihtiyaçları.
4. Fikir: Ar-Ge'ye odaklanmış, yenilikçi, sağlıklı ve çevreyi koruyan

İletişim bilgileri