products

Geri Dönüşüm Dayanıklı Alüminyum Bira Şişeleri Alüminyum İçecek Şişeleri UV Korumalı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Jima container
Sertifika: ISO
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: palet paketi
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 2 milyon
Detay Bilgi
Boyutu: 200ml Ürün adı: Alüminyum İçecek Şişeleri
Özelliği: Uv geçirmez Avantajları: geri dönüşüm
özellik: Oksijen Bariyeri Özelliği Kullanım: Kişisel Bakım / İçecekler
Vurgulamak:

empty beer bottles

,

aluminum beverage bottles


Ürün Açıklaması

200ml Alüminyum İçecek Şişeleri Oksijen Bariyeri Özellik UV Korumalı Geri Dönüşüm

Tek kullanımlık plastik şişelerin aksine, çoğu kaldırım kenarı geri dönüşüm programı sağlam çelik şişenizi kabul etmeyecektir. Bunun bir nedeni, bu programların tipik olarak kolay taşıma için ezilme ve balya materyali olması ve paslanmaz çelik şişelerin genellikle ezilmez olmasıdır. Ancak metal şişeler geri dönüştürülebilir.

Şartname:

1. Kullanım: Kişisel Bakım / İçecekler
2. Baskı: Boyama, sıcak baskı, serigrafi
3. Ambalaj: blokları ile iyi kartonları, şişeler için film daralma
4. Teslim süresi: Despoit aldıktan sonra 35-45 gün
5. Ne yapabiliriz: 24 saat çevrimiçi hizmet ve ücretsiz numune ve ücretsiz tasarım
6. Yönetim sistemi: ISO9000: 2000 sertifikası veya diğer standart sertifikalar

  • Oksijen bariyeri özelliği: içeceğin doğal oksijen oranını yavaşlatır. Antioksidanların bağlanmasını azaltır.
    UV Koruması : içecek renginin solmasını önler. Vitamin aroma bileşiklerinin parçalanmasını azaltır.
  • İçme, Isırmalar, Lezzetli katı iki katı alüminyum şişe karşılık gelir. Büyük çaplı, granüller ve diğer katı içecekler içeren içki içmek için çok uygundur.
  • Geri dönüşüm onurudur. Alüminyum, çevre dostu metallerin en verimli geri dönüşümüdür ve sonunda alüminyum şişeler oluşturmak için geri dönüştürülebilir.
  • Metal şişedeki katı elektrik enerjisinin uzun süre dayanıklı kalması. Yüksek gölgeleme direnci olan gaz izolasyon performansı sayesinde alüminyum şişe, içeriğin daha iyi korunması, böylece raf ömrü uzar.
  • Aroma çekiciliğinin en iyi özellikleri . koku difüzyon özellikleri. Büyük kalibre hemen yayılan koku, tüketiciye daha iyi koku alma deneyimi verir, kahve için uygundur ve hoş kokulu içecekler için.

Özellikleri ve avantajları:

Alüminyum şişeleme, alüminyum meşrubatınkine benzer şekilde yüzde 100 geri dönüştürülebilir alüminyumdan yapılmıştır. Bununla birlikte, yeniden kapatılabilir kapaklar dahil olmak üzere birçok tasarımla birlikte geleneksel bir içecek şişesine benzer şekilde şekillendirilir. “Geleneksel”, “oval” ve “spor şekilleri” dahil olmak üzere ticari üretim için geniş bir alüminyum içecek şişesi profilleri, stilleri ve yapılandırmaları mevcuttur.

Standart şişe dolum işlemlerine ek olarak, endüstri standardı kapaklar ve kapaklarla çalışmak üzere tasarlanan alüminyum şişeler için çeşitli standart sonlandırmalar mevcuttur. Bazı geleneksel cilalar şunlardır: 26 mm standart taç başlığı, 38 mm pabuçlu kaplama, plastik kılıflı 38 mm kesintisiz iplik, 38 mm ROPP ve 28 mm kesintisiz iplik kaplama.

İçecek pazarlamacıları, tekrar kapatılabilir, geri dönüştürülebilir ve dayanıklı olmaları da dahil olmak üzere birçok nedenden dolayı alüminyum şişelenmişleri seçerler. Şişenin kendisi etiket görevi görür ve şişeler çeşitli şekillerde de şekillendirilebilir.

İletişim bilgileri
thomas

Naber : +8618616375218