products

330ml Coca Cola Alüminyum Şişe Parlatma 1-9 Renk Ofset Baskı Yüzeyi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Jima container
Sertifika: ISO
Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: palet paketi
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 2 milyon
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Ürün adı: Alüminyum İçecek Şişeleri Boyutu: 330ml
Renk: 1-9 Renk Yüzey: Ofset Baskı Yüzeyi
Malzeme: % 99.7 alüminyum Kullanım: İçecek, meyve suyu, enerji içeceği vb.

Ürün Açıklaması

330ml Alüminyum İçecek Şişeleri Parlatma 1-9 Renk Ofset Baskı Yüzeyi

Şartname

Malzeme % 99.7 alüminyum
Kapasite 50ml-1000ml
Yüzey Parlatma, 1-9 renk ofset baskı
kullanım İçecek, meyve suyu, enerji içeceği vb.

Özellikleri ve avantajları

Alüminyum şişeleme, alüminyum meşrubatınkine benzer şekilde yüzde 100 geri dönüştürülebilir alüminyumdan yapılmıştır. Bununla birlikte, yeniden kapatılabilir kapaklar dahil olmak üzere birçok tasarımla birlikte geleneksel bir içecek şişesine benzer şekilde şekillendirilir. “Geleneksel”, “oval” ve “spor şekilleri” dahil olmak üzere ticari üretim için geniş bir alüminyum içecek şişesi profilleri, stilleri ve yapılandırmaları mevcuttur.

Standart şişe dolum işlemlerine ek olarak, endüstri standardı kapaklar ve kapaklarla çalışmak üzere tasarlanan alüminyum şişeler için çeşitli standart sonlandırmalar mevcuttur. Bazı geleneksel cilalar şunlardır: 26 mm standart taç başlığı, 38 mm pabuçlu kaplama, plastik kılıflı 38 mm kesintisiz iplik, 38 mm ROPP ve 28 mm kesintisiz iplik kaplama.

İçecek pazarlamacıları, tekrar kapatılabilir, geri dönüştürülebilir ve dayanıklı olmaları da dahil olmak üzere birçok nedenden dolayı alüminyum şişelenmişleri seçerler. Şişenin kendisi etiket görevi görür ve şişeler çeşitli şekillerde de şekillendirilebilir.

Tek kullanımlık plastik şişelerin aksine, çoğu kaldırım kenarı geri dönüşüm programı sağlam çelik şişenizi kabul etmeyecektir. Bunun bir nedeni, bu programların tipik olarak kolay taşıma için ezilme ve balya materyali olması ve paslanmaz çelik şişelerin genellikle ezilmez olmasıdır. Ancak metal şişeler geri dönüştürülebilir.

  • Oksijen bariyeri özelliği: içeceğin doğal oksijen oranını yavaşlatır. Antioksidanların bağlanmasını azaltır.
    UV Koruması : içecek renginin solmasını önler. Vitamin aroma bileşiklerinin parçalanmasını azaltır.
  • İçme, Isırmalar, Lezzetli katı iki katı alüminyum şişe karşılık gelir. Büyük çaplı, granüller ve diğer katı içecekler içeren içki içmek için çok uygundur.
  • Geri dönüşüm onurudur. Alüminyum, çevre dostu metallerin en verimli geri dönüşümüdür ve sonunda alüminyum şişeler oluşturmak için geri dönüştürülebilir.
  • Metal şişedeki katı elektrik enerjisinin uzun süre dayanıklı kalması. Yüksek gölgeleme direnci olan gaz izolasyon performansı sayesinde alüminyum şişe, içeriğin daha iyi korunması, böylece raf ömrü uzar.
  • Aroma çekiciliğinin en iyi özellikleri . koku difüzyon özellikleri. Büyük kalibre hemen yayılan koku, tüketiciye daha iyi koku alma deneyimi verir, kahve için uygundur ve hoş kokulu içecekler için.

İletişim bilgileri
thomas

Naber : +8618616375218