Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ empty aluminum cans ] eşleşme 283 Ürünler.
Boş Alüminyum 250ml Kısa Kısa Şık 8.4 Oz İnce Kutu
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| şekil: | yuvarlak |
| Uygulama alanı: | Kozmetikler, içecekler, şampuan, duş jeli |
İçecek Ambalajı 16oz Alüminyum Mat Baskılı Bira Kutuları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | özel baskılı içecek Alüminyum kutular 330ml üreticisi |
| renk: | 7 renk |
202 200 Soda İçecek Kapağı Alüminyum Alaşımlı 5182 Malzeme Jima
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 5182 |
|---|---|
| boyun ölçüsü: | 200 202 206# |
| paketleme: | Palet ile kağıt karton |
SGS Tek Kullanımlık Alüminyum 16oz Bira, Pürüzsüz Üst Kenarlı
| Kullanmak: | Kokteyl,içme kupası,Kahve/Bira/Açık Hava/Parti |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| İsim: | 2020 Yeni Alüminyum kap, kutu şeklinde |
40HC kişiselleştirilebilir özelleştirilebilir 12oz Brite toplu Bira kutuları Fabrika
| boyut: | 12 OZ 355 ml |
|---|---|
| Uygulama: | kahve , içki , bira |
| Baskı: | Özelleştirilmiş |
CRV uçlu içecek için BPA içermeyen Boş 12 oz ince kap, FDA standardı
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| kapak: | B64, CDL, kesik harfli renkli |
AB Standardı BPA Ücretsiz Alüminyum Kapaklar Soda Kapakları Epoxy Dış Cila Kapakları
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı 5182 |
|---|---|
| Dış cila: | Epoksi |
| İç lake: | Organosol / Epoksi |
Kapaklı elma şarabı için çift astarlı BPANI PH Düşük özel 12 oz ince kutular
| kapak: | B64 CDL 202 # |
|---|---|
| Kapasite: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| Kalınlık: | 0.19 MM |
Alüminyum İçecek Can 200ml İnce kapaklı Enerji İçeceği için 200#
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| kullanın:: | Şarap |
| Yüzey İşleme:: | Ekran görüntüsü |
Ofset Baskı Alüminyum İçecek Kutuları Enerji İçeceği 0.21 - 0.25mm Et Kalınlığı
| duvar kalınlığı: | 0.21~0.25mm |
|---|---|
| Uygulama: | içecek |
| Baskı: | Ofset baskı, özel |

