Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ soda can lids ] eşleşme 130 Ürünler.
BPANI PH Düşük Boş 12oz elma şarabı için şık alüminyum kutular
| Ürün adı: | Alüminyum İçecek kutusu |
|---|---|
| boyut: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| renk: | 1-9 Renk |
Elma şarabı için çift astarlı PH Düşük Baskılı 12 oz şık alüminyum kutular, BPA içermez
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| kapak: | B64 CDL |
Elma şarabı için BPA içermeyen baskılı 12 oz alüminyum kutular, düşük PH
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| kapak: | B64 CDL |
Sert seltzer için çift astarlı BPANI PH Düşük Brite 12oz şık alüminyum kutular
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| kapak: | B64 CDL |
Çift astarlı BPANI PH Elma şarabı için düşük boş 12 oz alüminyum kutular
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| kapak: | B64 CDL |
Çift astarlı BPANI elma şarabı için özel boş 12 oz ince kutu
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187ml 200ml 250ml 355ml 473ml 440ml 500ml |
| kapak: | B64 VE CDL |
Çift astarlı BPANI PH Low Blank 12 oz ince kutu elma şarabı için
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| kapak: | B64 CDL |
Çift astarlı BPANI PH Elma şarabı için alçak baskılı 12 oz ince kutu
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| kapak: | B64 CDL |
Çift astarlı BPANI PH Elma şarabı için düşük boş 12 oz ince kutu
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187ml / 200ml / 250ml / 269ml / 310ml / 330ml / 355ml / 440ml / 473ml / 500ml / 550ml |
| kapak: | B64 CDL |
Çift astarlı BPANI PH Düşük Baskılı 12 oz alüminyum kutular
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500 / 550ml |
| kapak: | B64 CDL |

