Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ soda can lids ] eşleşme 130 Ürünler.
202 # B64 CDL Bpani Cider Coke İçin Boş Alüminyum Bira Kutuları
| kullanım: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| Numuneler: | arz ücretsiz olabilir |
| renk: | görenek |
Enerji Şişesi Adrenalin İçin Boş Alüminyum İçecek Kutuları Red Bull 250ml İnce
| Ses: | 250ml ve özel |
|---|---|
| Uygulama: | bira, soda, meyve suyu, enerji içeceği |
| Baskı: | Özelleştirmek |
330ml Standart Boş Alüminyum Kutular, Büyük Bira Uzun Depolama Ömrü İnce Folyo Olabilir
| kullanım: | meyve suyu, soda, meşrubat |
|---|---|
| Malzeme: | metal, alüminyum |
| şekil: | Özelleştirilmiş, Silindirik |
Konserve Bira Boş Alüminyum Kutular Küçülen Kollu 12 Oz 16 Oz Alüminyum Kutular
| Kullanımı: | Konserve bira |
|---|---|
| Malzeme: | Metal, alüminyum |
| şekil: | Yuvarlak şekil, silindir, özelleştirilmiş |
Alkolsüz İçecekler Alüminyum İçecek Kutuları 500ml Düşük Erime Noktası Kolay Açılır Uç
| kullanım: | Bira, meyve suyu |
|---|---|
| Malzeme: | Metal, alüminyum, Plastik |
| şekil: | Yuvarlak Şekil, Silindir |
Alüminyum Güdük Çelik Bira Kutular, 250ml Boş Alüminyum Kutular 202 # 206 # Kapak
| Ses: | 250ml ve özel |
|---|---|
| Uygulama: | bira |
| kapak: | 202 # 206 # |
Boş Coca Cola Alüminyum Şişe, Özel Alüminyum Şişeler 500ml 250ml Vidalı Kapak
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 200/250/330/400/500ml 12oz 16oz 600ml 700ml 750ml |
| kap: | DWI vidalı Taç kapağı 28/38 |
Jima Boş 25cl 33cl 50cl 500ml Alüminyum Bira Kutuları ve 12oz 16 Oz Alüminyum İçecek Kutuları Üreticileri
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Hacim: | 200/250/330/400/500ml 12oz 16oz 600ml 700ml 750ml |
| Kap: | 202# |
355ml Alüminyum Kutu, İçecek Kutusu Tedarikçileri, pH 2.3-7, Alkollü İçecekler
| Boyut: | 12 ons |
|---|---|
| Ürün Adı: | Alüminyum İçecek Şişeleri |
| Avantajlar: | geri dönüşüm |
Alüminyum 202 Cdl FDA Sertifikasını Sonlandırabilir, Rengi Özelleştirebilir
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 5182 |
|---|---|
| boyun ölçüsü: | 200 202 206# |
| paketleme: | Palet ile kağıt karton |

