Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ soft drink can lids ] eşleşme 86 Ürünler.
Baskı Resmi BPA İçermeyen 12oz SGS Alüminyum Alkolsüz İçecek Kutuları
| kullanım: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| Numuneler: | arz ücretsiz olabilir |
| renk: | görenek |
Meşrubat Alüminyum Özel Oyma Yuvarlak Şekil 0.23mm Kalınlığı Kapakları Olabilir
| Malzeme: | Alüminyum-Plastik |
|---|---|
| Özel sipariş: | Kabul edilebilir |
| Logo: | Özel Logo |
Renkli Soda Pop Tops Kapak Meşrubat Için BPA Ücretsiz Epoksi Dış Lake Kapakları
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı 5182 |
|---|---|
| Dış cila: | Epoksi |
| İç lake: | Organosol / Epoksi |
Meşrubat Plastik Kola Kapakları Alüminyum Çekme Sekmeleri Paletli 202 Kağıt Karton Ambalaj
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 5182 |
|---|---|
| Dış cila: | Epoksi |
| iç cila: | Organosol/Epoksi |
Suyu Bira Şarap Kullanılmış Toplu Toptan 150ml 250ml 330ml 355ml 473ml 500ml İnce Alüminyum Kapaklı veya Pullu Alkolsüz İçecek için Can
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 200/250/330/355/473 / 500ml 12oz 16oz |
| kapak: | 202 # sot |
B64 Kapaklı 16oz Ons alüminyum içecek kapları
| boyut: | 473ml,16oz Ons |
|---|---|
| Logo: | Müşteri isteği |
| Öğe: | İçecek suyu bira endüstrisi için 473ml alüminyum kutu |
Boş 187ml Enerji İçeceği Bira Soda Juice Coke Cole için Alüminyum İçecek Kutuları
| Ses: | 187ml ve özel |
|---|---|
| Uygulama: | bira, enerji içecekleri |
| Baskı: | Özelleştirmek |
Meyve Suyu Çevre Koruması İçin Yuvarlak Şekilli İçecek Alüminyum İçme Açık Kutular 355ml STD
| Uygulama: | Meyve, içecek, meyve suyu |
|---|---|
| Baskı: | Özelleştirmek |
| şekil: | Yuvarlak biçimde |
Müşteri Baskılı Kutu İçecek Paketleme için Kolay Açılan Kapak Standart 355ml 12oz Alüminyum Kutular
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Numuneler: | Evet |
| kullanım: | meyve suyu, içki, bira |
Renkli Kapaklı Özel 355ml Alüminyum İçecek Kutuları
| kullanım: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| Numuneler: | arz ücretsiz olabilir |
| renk: | görenek |

