Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ soft drink can lids ] eşleşme 86 Ürünler.
Metal Esnek Alüminyum Bira Kutuları 355ml Standart Alüminyum Meşrubat Kutuları
| Kullanımı: | Konserve |
|---|---|
| Malzeme: | Metal, alüminyum, plastik |
| Metal türü: | Alüminyum |
İnce Alüminyum İçecek Kutuları Logo 200 # Enerji İçeceği ile 180ml 190ml Kapak
| Kullanmak: | Bira, kahve, meyve suyu, kola, enerji içeceği, soda, meşrubat, gazlı içecek, içecek, votka içeceği, |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum , Alüminyum alaşımı 3104 |
| Boyut: | 150/185/250/269/310/330/350/355/473/500ML |
330 Ml Cola Şık Alüminyum İçecekler Can, Çelik İçecek Kutuları Özel Logo
| Kullanmak: | Bira, kahve, meyve suyu, kola, enerji içeceği, soda, meşrubat, gazlı içecek, içecek, votka içeceği, |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum , Alüminyum alaşımı 3104 |
| Şekil: | silindir , ince kutular |
250ml İnce Silindir Oyma Alüminyum İçecek Kutuları Epoksi Kaplama
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆: | Alüminyum , Alüminyum alaşımı 3104 |
|---|---|
| Şekil: | silindir , ince kutular |
| Kapak ve kapak: | 200#, renkli çekme halkası, oyma koğuş, siyah kapak, altın kapak, logolu kapak |
Şık 250ml Çelik Soda Kutuları %100 İyi Sızdırmazlık Sağlayan Siyah Kapaklı Renkli Çekme Halkasıözel boş alüminyum kutular
| Malzeme: | Alüminyum , Alüminyum alaşımı 3104 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş , maksimum 8 renk , mat ve parlak stil |
| Kapak ve kapak: | 200#, renkli çekme halkası, oyma koğuş, siyah kapak, altın kapak, logolu kapak |
Gıda Sınıfı 500ml Boş Baskılı Alüminyum Bira Kutuları
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım:: | içecek, meyve suyu, içecek |
| Sızdırmazlık Tipi:: | kolay açılır kapak B64 CDL |
2020 yeni B64 bira kutuları alüminyum,202# tam açık panel alüminyum EOE Kapak
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kullanımı: | Bira, soda, enerji içeceği, Cole |
| Türü: | B64 Kapak,202 LOE,BDL Kapak,süper uç |
Meyve Suyu İçecek Bitki Doldurma Can Süt Içecek Sağlık İçecek Buz Çay Enerji OEM
| Ses: | 150ml 187ml 250ml 330ml 355ml 500ml |
|---|---|
| İçmek: | Meyve suyu içecek bitki içecek süt içecek sağlık içeceği Buzlu çay enerji |
| Yazdır: | Marka özel |
Enerji İçeceği Şık 355ml 12oz Alüminyum İçecek Kutuları
| boyut: | 473ml , 16oz Ons , 355ml şık |
|---|---|
| Logo: | müşteri isteği |
| madde: | Şık 355ml Mini Alüminyum Baskılı Teneke Kutu 12oz Bira için |
330ml Özel Baskılı Alüminyum Kutular Bpa Free Bira Kutuları 0.25 - 0.27mm Kalınlık
| Kullanmak: | Bira, kahve, meyve suyu, kola, enerji içeceği, soda, meşrubat, gazlı içecek, içecek, votka içeceği, |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum , Alüminyum alaşımı 3104 |
| boyut: | 150/185/250/269/310/330/350/355/473/500ML |

