Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ 157mm aluminum beverage cans ] eşleşme 78 Ürünler.
Yuvarlak İçecek Alüminyum İçecek, Meyve Suyu Çevre Koruması için 355ml STD Can
| Başvuru: | Meyve, içecek, meyve suyu |
|---|---|
| Baskı: | Özelleştirme |
| Şekil: | Yuvarlak biçimde |
BPA Free Retort 16oz B64 End Alüminyum İçecek Şişeleri
| kullanım: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| Numuneler: | arz ücretsiz olabilir |
| renk: | görenek |
122mm Yükseklik İçecekler 355ml 12 Oz Alüminyum Kutular
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| kullanın:: | İçecek, bira |
| Yazdır: | görenek |
Özel Marka Baskı ile 330ml 500ml Alüminyum Bira Kutuları
| Ses: | 250/310/330/350/355 / 500ml / 473ml ve özel |
|---|---|
| Uygulama: | Konserve bira |
| Malzeme:: | Alüminyum |
Cider Coke için 202 # B64 CDL Alüminyum 12 Oz Brite Kutuları
| Kullanmak: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| örnekler: | tedarik ücretsiz olabilir |
| Renk: | gelenek |
Baskı kutuları için Küçük MOQ ile 12oz 16oz Alüminyum Bira Kutuları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 200/250/330/400 / 500ml 12oz 16oz 600ml 700ml 750ml |
| alüminyum kapak: | 202 # B64 |
202 # B64 CDL Bpani Cider Coke İçin Boş Alüminyum Bira Kutuları
| kullanım: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| Numuneler: | arz ücretsiz olabilir |
| renk: | görenek |
Özel Gazlı İçecek 473ml 16oz Alüminyum Bira Kutuları
| kullanım: | bira |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ad: | Alüminyum kaplamalı 16 oz özel alüminyum bira kutuları |
473ml Baskılı 12 Oz Brite Alüminyum Bira Kutuları BPA İçermez
| Kullanmak: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| örnekler: | tedarik ücretsiz olabilir |
| Renk: | gelenek |
BPA Astarlı 355ml İçecek Alüminyum İçecek Kutuları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | özel baskılı içecek Alüminyum kutular 330ml üreticisi |
| renk: | 7 renk |

