Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ 157mm aluminum beverage cans ] eşleşme 78 Ürünler.
Bira İçin Özel Yuvarlak 473ml 16 Oz Boş Alüminyum Kutular
| Uygulama: | meyve suyu ve bira |
|---|---|
| Baskı: | görenek |
| şekil: | yuvarlak |
355ml 12OZ Beyaz Baskılı Alüminyum Enerji İçeceği Kutuları
| boyut: | 355 ml 12 oz |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| madde: | Beyaz Baskı Kutular 355ml Alüminyum Baskı Kutular Beyaz Renk Stoklu |
Yuvarlak 16 Ons Alkolsüz İçecek Kutuları, SGS Özel Baskılı Soda Kutuları
| boyut: | 473ml , 16oz Ons |
|---|---|
| Logo: | müşteri isteği |
| madde: | İçecek suyu bira endüstrisi için 473ml alüminyum kutu |
B64 Bpani Baskılı 16oz SGS Alüminyum İçecek Kutularını Bitiriyor
| kullanım: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| Numuneler: | arz ücretsiz olabilir |
| renk: | görenek |
SGS 157mm Yükseklik Vidalı Üst 473ml 16 Oz Alüminyum Kutu
| kullanım: | bira |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ad: | Bira tenekesi kapağı için 16 oz alüminyum kutu koozie |
Müşteri Baskılı Kutu İçecek Paketleme için Kolay Açılan Kapak Standart 355ml 12oz Alüminyum Kutular
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Numuneler: | Evet |
| kullanım: | meyve suyu, içki, bira |
Baskılı 16oz Bira Kutusu Alüminyum BPA İçermeyen İçecek Paketleme
| Kullanmak: | bira |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| İsim: | 16 oz alüminyum Baskı, elma şarabı için baskı etiketli kutuları özelleştirin |
Özel Marka Baskı İçecek Çözümleri Boş Alüminyum Kutular SGS UE Sertifikası
| Maksimum Sıcaklık: | 121°C |
|---|---|
| Kapasite: | 185/250/330/350/500ml |
| Sanayi: | İçecek |
16oz 473ml İçecek Özel Baskılı Alüminyum Kutular
| kullanım: | bira |
|---|---|
| renk: | , Siyah renk, Özelleştirilebilir |
| ad: | Küçük MOQ ile özel baskılı alüminyum kutular 473ml Siyah renk |
B64 Kapaklı 330ml Şık Gıda Sınıfı Boş Alüminyum Kutular
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım:: | içecek, meyve suyu, içecek |
| Sızdırmazlık Tipi:: | kolay açılır kapak B64 CDL |

