Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ 157mm aluminum beverage cans ] eşleşme 78 Ürünler.
FDA Gazlı İçecek 473ml 16oz Bira Kutusu Metal Alüminyum
| Kullanmak: | bira |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| İsim: | Özel Metal Alüminyum 16 oz bira kutuları toptan numunesiz |
Soda İçecekleri Craft Bira için 16OZ Özelleştirilmiş Boş Alüminyum Kutular
| Başvuru: | bira Kutuları ;Soda İçecekleri |
|---|---|
| Baskı: | Gelenek |
| Şekil: | Yuvarlak |
Boş Özelleştirilmiş Alüminyum El Sanatları Bira Kutusu 473ml 500ml 16OZ
| Başvuru: | bira |
|---|---|
| Baskı: | Gelenek |
| Şekil: | Yuvarlak |
16oz Boş Özelleştirilmiş Alüminyum Kutular El Sanatları Bira Kutusu 473ml 500ml
| Başvuru: | Bira |
|---|---|
| Baskı: | gelenek |
| Şekil: | Yuvarlak |
355ml 12oz Bira Coca Cola Alüminyum Kapaklı Kutu
| madde: | Kapaklı Özel Baskılı 12oz Kola Kutu |
|---|---|
| kullanım: | bira, elma şarabı, kola |
| Numuneler: | arz ücretsiz olabilir |
BPA İçermeyen Alüminyum Boş 473ml 16oz Bira Kutusu 157mm Yükseklik
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım:: | İçecek ve bira |
| Sızdırmazlık Tipi:: | kolay açılır kapak B64 CDL |
12oz 16oz Enerji İçeceği Özel Boş Alüminyum Kutular
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | 200/250/330/400 / 500ml 12oz 16oz 600ml 700ml 750ml |
| alüminyum kapak: | 202 # B64 |
Meyve Suyu Çevre Koruması İçin Yuvarlak Şekilli İçecek Alüminyum İçme Açık Kutular 355ml STD
| Uygulama: | Meyve, içecek, meyve suyu |
|---|---|
| Baskı: | Özelleştirmek |
| şekil: | Yuvarlak biçimde |
FDA 330ml 500ml İçecek Boş Alüminyum Kutular
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım:: | içecek, meyve suyu, içecek |
| Sızdırmazlık Tipi:: | kolay açılır kapak B64 CDL |
SGS 330ml 550ml İçecek Ambalajı Boş Alüminyum Kutular
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| kullanın:: | İçecek, bira |
| Yazdır: | görenek |

