Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ 157mm aluminum beverage cans ] eşleşme 78 Ürünler.
Gıda Sınıfı 500ml Boş Baskılı Alüminyum Bira Kutuları
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım:: | içecek, meyve suyu, içecek |
| Sızdırmazlık Tipi:: | kolay açılır kapak B64 CDL |
16OZ Boş Özelleştirilmiş 473ml 500ml Alüminyum Bira Kutuları
| Uygulama: | bira |
|---|---|
| Baskı: | görenek |
| şekil: | yuvarlak |
Soda İçecekleri için 16OZ 473ml Geri Dönüşüm Alüminyum Bira Kutuları
| Başvuru: | bira |
|---|---|
| Baskı: | gelenek |
| Şekil: | Yuvarlak |
BPA İçermeyen Boş 16oz 473ml Özel Baskılı Alüminyum Kutular
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım:: | İçecek ve bira |
| Sızdırmazlık Tipi:: | kolay açılır kapak B64 CDL |
Yükseklik 157mm AKZO BPA Free 16oz Alüminyum Meşrubat Kutuları
| kullanım: | bira, elma şarabı, kola |
|---|---|
| Numuneler: | arz ücretsiz olabilir |
| renk: | görenek |
İçecek Ambalajı Alüminyum BPA İçermeyen 16oz Bira Kutusu
| kullanım: | bira |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ad: | 16oz alüminyum Baskı, elma şarabı için baskı etiketli kutuları özelleştirin |
İnce Şık Kısa Renkli 355ml Alüminyum Alkolsüz İçecek Kutuları 200cdl Kapak
| boyut: | 355ml 12 ons 150ml 187ml 200ml 330ml 355ml 473ml 500ml 550ml |
|---|---|
| kapak: | 202 B64 cdl,200cdl,b64 |
| Logo: | Müşteri isteği |
Özel Parlak Baskı 473ml Alüminyum 16oz Bira Kutusu
| kullanım: | bira |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ad: | Bira için alüminyum kutular 16oz bira kutusu şirketinden özelleştirilebilir |
FDA Özel Metal 16oz Bira Kutusu Alüminyum Gazlı İçecek Kutusu
| Kullanmak: | bira |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| İsim: | Özel Metal Alüminyum 16 oz bira kutuları toptan numunesiz |

