Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ 157mm aluminum beverage cans ] eşleşme 78 Ürünler.
FDA 12oz 500ml İçecek Bira Boş Alüminyum Kutular
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| kullanın:: | İçecek, bira |
| Yazdır: | görenek |
İçecek Bira 330ml Özel Baskılı Alüminyum Kutular 115mm 115mm
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım:: | İçecek ve bira |
| Sızdırmazlık Tipi:: | kolay açılır kapak B64 CDL |
B64 CDL Kapak BPA İçermeyen Özel 330ml Boş Alüminyum Kutular
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Endüstriyel kullanım:: | meyve suyu iç |
| Sızdırmazlık Tipi:: | kolay açılır kapak B64 CDL |
Özel BPA içermeyen Bira Boş 16 Oz Boş Alüminyum Kutular
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| kullanın:: | İçecek, bira , içecek |
| Yazdır: | görenek |
473ml 16oz Alüminyum Bira ve İçecek İçin Boşaltılabilir
| Başvuru: | bira |
|---|---|
| Baskı: | Gelenek |
| Şekil: | Yuvarlak |
Bira İçeceği İçin Şık 16oz 473ml Boş Alüminyum Kutular
| Uygulama: | bira |
|---|---|
| Baskı: | görenek |
| şekil: | yuvarlak |
FDA Düz Özel Alüminyum Kutular, 202 CAP Eritme Alüminyum Kutular
| Uygulama: | bira, içecek |
|---|---|
| Baskı: | görenek |
| şekil: | yuvarlak |
İçecekler İçin Kırmızı 473ml Boş Alüminyum Kutular Jima Çap Boyun 52mm
| Uygulama: | bira, içecek |
|---|---|
| Baskı: | görenek |
| şekil: | yuvarlak |
16oz Alüminyum Metal Bira Kutuları 330ml Kapaklı Gravür Kapak
| Kullanmak: | bira |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| İsim: | 16 oz alüminyum bira teneke kutular kanada bira kutusu kapaklı. |
B64 Kapaklı 16oz Ons alüminyum içecek kapları
| boyut: | 473ml,16oz Ons |
|---|---|
| Logo: | Müşteri isteği |
| Öğe: | İçecek suyu bira endüstrisi için 473ml alüminyum kutu |

