Tüm ürünler
-
ABD'den MarkMükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız! -
Lionel LoboMallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ 157mm aluminum beverage cans ] eşleşme 78 Ürünler.
Mat Baskı Kahve İçeceği Boş Düz 16oz Alüminyum Kutular
| kullanım: | bira |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ad: | bira tenekesi tedarikçisi için boş teneke düz kutular 16oz |
Bira Kola Gravür Kapağı 16oz 473ml Alüminyum Kutular
| kullanım: | bira |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ad: | 473 ml bira kutuları stok ve alüminyum kutular BPANI fabrikaları Kapaklı 202 # |
İçecek Ambalajı 16oz Alüminyum Mat Baskılı Bira Kutuları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | özel baskılı içecek Alüminyum kutular 330ml üreticisi |
| renk: | 7 renk |
FDA Gazlı İçecek Bira 473ml 16oz Alüminyum Kutu
| kullanım: | bira |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ad: | Özel Metal Alüminyum 16 oz bira kutuları numune ücretsiz toptan |
115mm Yükseklik Özel Baskılı 330ml Alüminyum İçecek Kutuları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | özel baskılı içecek Alüminyum kutular 330ml üreticisi |
| renk: | 7 renk |
202 Kapaklı 330ml Şık 250ml Boş Alüminyum İçecek Kutuları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Ses: | özel baskılı içecek Alüminyum kutular 330ml üreticisi |
| renk: | 7 renk |
Yuvarlak Mat Baskılı 16oz 473ml Siyah Alüminyum Kutu
| boyut: | 473ml , 16oz Ons, 16oz |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| madde: | Küçük MOQ 473ml Siyah Alüminyum Kutu ile Siyah Baskı kutuları 16oz |
Mat Baskılı 473ml Alüminyum İçecek Kutuları FDA Onaylı
| boyut: | 473ml,16oz Ons, 16oz |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Öğe: | Küçük Adedi 473ml Siyah Alüminyum Teneke Kutu ile Siyah Baskı kutuları 16oz |

